مشاوره و سفارش

چاقو های آشپزخانه

فروش چاقو های آشپزخانه در نمونه های متفاوت است که می توان آن ها را در قیمت های مختلفی در بازار ها تهیه کرد. این محصولان از قسمت دسته و تیغه تشکیل شده است که هر دو مورد در سطح کیفی چاقو ها تاثیر گذار است. در این جا می خواهیم انواع مختلف چاقو ها را از نظر جنس تیغه ای که دارند مورد بررسی قرار دهیم که به قرار زیر است:
۱. چاقو آشپزخانه با جنس تیغه استیل
۲. چاقو آشپزخانه با جنس تیغه فلزی (چدنی)
۳. چاقو آشپزخانه با جنس تیغه استیل آنتی باکتریال
۴. چاقو آشپزخانه با جنس تیغه سرامیکی

چاقو قصابی حیدری

چاقوی قصابی حیدری را باید از آن دسته چاقو های با کیفیت و مرغوب دانست که این چند مورد از فاکتورهای اصلی چاقو می باشد، زیرا کسی که از این چاقو استفاده می کند باید هنگام در دست گرفتن چاقو راحت باشد و بتواند از آن به راحتی استفاده کند و استاد حیدری هنگام ساخت چاقو به این مسائل توجه کرده است جنس تیغه ی چاقو از فولاد می باشد و تیغه های فولادی در تماس مستقیم با رطوبت و مایعات دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی می شوند و بهتر است بعد از استفاده از آن تیغه را بشویید و خشک کنید و کمی نیز روی چاقو باید آغشته به روغن باشد اما چاقوی حیدری تیغه ی آن ضد زنگ زدگی و پوسیدگی می باشد چاقوهای حیدری از اندازه ها و مدل های مختلفی ساخته سده است چاقوی حیدری به صورت ست کامل و تکی به فروش می رسد.

چاقو پوست کنی

چاقو حیدری در بین افراد محبوبیت زیاده داشته و سازندگان آن در تلاش اند تا چاقویی با کیفیت و با دوام بسیار بالا به مشتریان خود عرضه کنند. چاقو حیدری استاندارد بوده و نسبت به برند های دیگر کیفیت بالایی دارد. چون برند حیدری طرفدار زیادی دارد تقریبا در همه ی فروشگاه ها یافت می شود و قیمت آن با توجه به سایزش متفاوت است و هر چه اندازه اش بزرگ تر باشد قیمتش نیز بالا تر می رود اما در مقایسه با برند های خارجی و عمر طولانی و دوام بالایی که چاقو حیدری دارد قیمت آن بسیار مناسب می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چاقو -سفارشیموجودتماس بگیرید
ابزارآلات آشپزی و قصابی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

mahedco1@gmail.com

مدیر بازرگانی ماهد

۰۹۱۲۷۷۲۵۶۲۲

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه تولید و صادرات انواع چاقو و ابزارآلات آشپزی و قصابی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر بازرگانی ماهد

مریم مقدمی